قوانین فروشگاه

از اینکه آنلاکس.آی آر را برای آنلاک دستگاه خود انتخاب کرده اید سپاسگذاریم. برای حفظ حقوق فروشگاه و همچنین مشتریان گرامی, قوانینی وضع شده است که در چهارچوب این قوانین طرفین موظف به رعایت حقوق یکدیگر میباشند.

۱. لطفا قبل از ارسال IMEI از صحت آن کاملا مطمئن شوید. پس از سفارش به هیچ عنوان امکان کنسل, بازگشت وجه و یا تغییر IMEI و یا اپراتور انتخاب شده وجود ندارد. چنانچه از اپراتور یا وضیعت بلک لیست دستگاه خود مطمئن نیستید حتما قبل از خرید سرویس آنلاک, سرویس تعیین اپراتور و تعیین بلک لیست را خریداری نمایید. خرید سرویس مغایر با اپراتور اصلی و یا سفارش IMEI بلاک در سرویس نرمال به هیچ عنوان قابل بازگشت وجه نمی‌باشد و یا در خوشبینانه ترین حالت, سرور هزینه ای کسر و سپس مابقی وجه را برگشت خواهد داد (در برخی موارد خاص). این قانون نه از طرف ما بلکه از طرف سرور وضع شده است.

۲. تذکر جدی: قبل از سفارش سرویس, از آنلاک بودن دستگاه خود ۱۰۰٪ مطمئن شوید. چنانچه در طول و یا پایان پروسه آنلاک, ادعای از قبل آنلاک بودن دستگاه شود, فروشگاه به هیچ وجه مسئولیتی بر عهده نخواهد گرفت و هزینه ای برگشت داده نخواهد شد.(این بند بنابر مشکلاتی که از قبل توسط عده‌ای سودجو برای فروشگاه بوجود آمده, به قوانین اضافه شده است. همچنین سرورها بصورت خودکار عمل کرده و به محض ثبت سفارش توسط ما, هزینه از حساب ما کسر شده و سرور IMEI را به صورت خودکار به اپراتور ارسال خواهد کرد بنابراین هیچ راهی برای متوقف کردن پروسه آنلاک وجود نخواهد داشت.

۳. تذکر جدی: قبل از آنلاک حتما مطمئن شوید Find My iPhone بروی دستگاه شما فعال نمی‌باشد. به زبان ساده تر پس از ریستور, دستگاه از شما درخواست اپل آی دی نکند زیرا در این شرایط نه هزینه آنلاک برگشت داده خواهد شد و نه دستگاه شما با وجود آنلاک شدن, قابل استفاده خواهد بود.

۴. چنانچه گوشی شما در کشوری دیگر تحت قرارداد می باشد, قبل از آنلاک شرایط اپراتور مربوطه را مطالعه کنید. ممکن است پس از آنلاک دوباره از طرف اپراتور لاک شود.

۵. تذکر جدی: چنانچه سفارش آنلاک برای دستگاه هایی نظیر Samsung, HTC, Blackberry و ... ثبت می‌کنید که برای آنلاک شدن نیاز به وارد کردن کد آنلاک دارند, اکیداّ اعلام میداریم پس از ارسال کد و در صورت عدم آنلاک شدن توسط کد, هزینه ای به مشتری برگشت داده نخواهد شد.
همچنین, قبل از ثبت سفارش دقت کنید کانتر وارد کردن کد, یکی از گزینه های 0 یا Disabled یا Blocked نشده باشد. در غیر اینصورت علیرغم صحت کد آنلاک, دستگاه شما قادر به آنلاک شدن نمی‌باشد. متأسفانه سیاست سرورهای آنلاک به اینصورت بوده و از کنترل ما خارج می‌باشد.

۶. قبل از خرید سرویس مدت زمان آنلاک و همچنین قیمت را بررسی کنید. چنانچه دستگاه شما طی مدت ذکر شده آنلاک نشد فروشگاه کلیه مبلغ دریافتی را بدون کسر مبلغی برگشت خواهد داد.

۷. در صورت مکاتبه با ساپورت لطفا به مدت ۱۲ ساعت منتظر بمانید و تیکت دیگری ارسال نکنید. کلیه ایمیل ها کمتر از ۶ ساعت پاسخ داده خواهند شد.

۸. مبالغ برگشتی به مشتری حداقل شامل ۵ هزارتومن هزینه کنسلی می‌باشد.

فروشگاه آنلاک رسمی آیفون و سامسونگ در ایران © 2024